XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 października 2015

Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Msza Święta w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 17.00. A po tej Mszy Św. odbędzie się spotkanie integracyjne w Domku DA. Wszystkich poszukujących serdecznie zapraszamy.

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.30 w Oratorium pod Domem Zakonnym. Będzie również szansa zapisania się do nowo powstającej kompanii braci.

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań pt. „Akademia Szczęśliwego Życia”, które poprowadzi o. Mieczysław Łusiak, jezuita, dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Suchej k. Bydgoszczy. Pierwszy wykład zatytułowany „O szczęściu” odbędzie się w środę o godz. 18.00 w Domku DA.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w niedzielę, 1 listopada. Tego dnia w naszym kościele obowiązuje niedzielny porządek Mszy św.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę zobowiązań związanych z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie!

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tzw. Dzień Zaduszny obchodzimy w poniedziałek, 2 listopada. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni. Wszystkie Msze św. odprawiane tego dnia w naszym kościele będą ofiarowane za zmarłych polecanych naszym modlitwom w tegorocznych wypominkach.

W zakrystii kościoła można jeszcze odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.