XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 września 2017

W dniu dzisiejszym o godz. 10.30 Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie. Po Eucharystii zapraszamy osoby zainteresowane na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Nowenna przed uroczystością św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona Polski, naszego kościoła i młodzieży odmawiali codziennie począwszy od soboty, 9 września podczas Mszy o godz. 19.00.

W dniu Uroczystości św. Stanisława Kostki, w poniedziałek 18 września, odbędzie się Czuwanie dla Młodzieży ze św. Stanisławem Kostką. Program czuwania na plakacie w kruchcie naszego kościoła i na stronie internetowej www.torun.jezuici.pl .

W najbliższy czwartek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni.

Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na spłatę istniejących jeszcze zobowiązań finansowych związanych z remontem naszego kościoła wyniosła 7.216,- złotych. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie

Msza św. w intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego w środę, każdego tygodnia, o godz. 19.00.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańską, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.