Spotkania

20191215 Wigilia 2019.12 - male zdjDuszpasterstwo Akademickie „STUDNIA” to miejsce duchowego rozwoju, gdzie znajdziesz przestrzeń do nauki modlitwy, rozumienia wiary, szczerej rozmowy oraz spotkania z drugim człowiekiem poszukującym Prawdy.

Od roku akademickiego 2019/20 formuła spotkań nieco się zmienia. Spotkania rozpoczynać się będą we WTORKI Mszą Świętą o godz. 19.00 w Kościele Akademickim pw. Ducha Świętego. Zaraz po niej wszyscy STUDENCI zaproszeni są do domku duszpasterstwa przy ul. Piekary 24 (tuż za Kościołem), by kontynuować spotkanie. Będziemy zaczynać od kolacji, by następnie uczestniczyć w konferencji, dyskusji w grupach oraz wspólnej modlitwie. Integracja i wieczorne rozmowy będą zwieńczeniem spotkania.

Propozycją dla STUDENTÓW i ABSOLWENTÓW jest z kolei wspólnota adoracyjno-charyzmatyczna „GÓRA POKOJU”, która spotykać się będzie w ŚRODY o godz. 18.00 w domku duszpasterstwa. Po spotkaniu formacyjnym Msza Święta w Kościele Akademickim o godz. 19.00 a następnie ok. 20.00 adoracja z modlitwą charyzmatyczną w Oratorium pod domem zakonnym (Piekary 24). W okolicach godz. 21.00 będzie czas na integrację.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Odpowiedzialni

Duszpasterze

Gdzie jesteśmy?

DA STUDNIA na FB