Odpowiedzialni

Mielewczyk Anna

Ania Mielewczyk – Koordynator Grupy Medialnej „PLUSK”

Studiuję matematykę stosowaną. Od urodzenia jestem Kaszubką, stamtąd też przyjechałam do Torunia. Lubię dobrą muzykę oraz wszelkiego rodzaju wyzwania. Zawsze głodna dobrych książek oraz ciekawych ludzi. Czasem kreatywna, często zakręcona. Z natury introwertyk, chociaż mało kto o tym wie. Wpatrzona od lat w Matkę Bożą. Wpadłam do „Studni” na początku studiów, a wśród „pluskaczy” czuję się jak ryba w wodzie.

Email: [email protected]


Julia Przybylska

Julia Przybylska – Koordynator „Jezualiów” z ramienia DA STUDNIA

Przyjechałam do Torunia ze Starogardu Gdańskiego. Studiuję pedagogikę specjalną. Lubię tańczyć, czytać książki, a także pomagać na różne sposoby. Przychodząc do Duszpasterstwa pierwszy raz nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz przychodząc do Studni wiem, że czekają tam na mnie znajomi, przyjaciele, którzy są jak rodzina i zawsze chętnie pomogą, bo w tym miejscu można poczuć się jak w domu.

Email: [email protected]


Boike PawelPaweł Boike – Koordynator okazjonalnika  akademickiego „PODAJ DALEJ”

Student III roku prawa, który lubi przyrodę i czytanie książek. Ceni sobie szczere oraz inteligentne rozmowy o Bogu i Kościele. W ,,Studni” doświadcza głębokich i rozwijających relacji z ludźmi oraz Boga, który przez nie przemawia. Choć za bardzo nie potrafi tańczyć, to zawsze czeka na studniowe potańcówki.

Email: [email protected]


Email naszego Duszpasterstwa: [email protected]