Koordynatorzy

Boike PawelPaweł Boike – Główny Koordynator DA STUDNIA

Student III roku prawa, który lubi przyrodę i czytanie książek. Ceni sobie szczere oraz inteligentne rozmowy o Bogu i Kościele. W ,,Studni” doświadcza głębokich i rozwijających relacji z ludźmi oraz Boga, który przez nie przemawia. Choć za bardzo nie potrafi tańczyć, to zawsze czeka na studniowe potańcówki.

Email: [email protected]


Dudek PawelMateusz Dudek – Koordynator grupy medialnej „PLUSK”

Studiuję filologię angielską. Uwielbiam literaturę (niekoniecznie anglojęzyczną) i Wielką Brytanię, ale staram się też rozwijać w innych kierunkach. Właśnie dlatego wpadłem do Studni i tak już zostałem – szczególnie w grupie medialnej Plusk i w Jezuickim Wolontariacie Społecznym. Interesuję się duchowością ignacjańską i pożeraniem w całości opasłych tomów dobrej prozy i poezji.

Email: [email protected]


Mielewczyk Anna

Ania Mielewczyk – Z-ca Koordynatora grupy medialnej „PLUSK”

Studiuję matematykę stosowaną. Od urodzenia jestem Kaszubką, stamtąd też przyjechałam do Torunia. Lubię dobrą muzykę oraz wszelkiego rodzaju wyzwania. Zawsze głodna dobrych książek oraz ciekawych ludzi. Czasem kreatywna, często zakręcona. Z natury introwertyk, chociaż mało kto o tym wie. Wpatrzona od lat w Matkę Bożą. Wpadłam do „Studni” na początku studiów, a wśród „pluskaczy” czuję się jak ryba w wodzie.

Email: [email protected]


Julia Przybylska

Julia Przbylska – Z-ca Koordynatora grupy JWS (Jezuicki Wolontariat Społeczny)

Przyjechałam do Torunia ze Starogardu Gdańskiego. Studiuję pedagogikę specjalną. Lubię tańczyć, czytać książki, a także pomagać na różne sposoby. Przychodząc do Duszpasterstwa pierwszy raz nie wiedziałam co mnie czeka. Teraz przychodząc do Studni wiem, że czekają tam na mnie znajomi, przyjaciele, którzy są jak rodzina i zawsze chętnie pomogą, bo w tym miejscu można poczuć się jak w domu.

Email: [email protected]