XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 września 2017

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszki na rzecz osób poszkodowanych przez nawałnice, które niedawno nawiedziły nasz kraj, przyniosła kwotę 8184 zł. Bóg zapłać za tą pomoc.

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przypada w piątek i tego dnia odmówimy podczas wszystkich Mszy św. „Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi”. Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w każdy dzień powszedni.

XXIII Zjazd Absolwentów UMK „Jesienne powroty 2017” odbędzie się w sobotę, 9 września. Pierwszym punktem programu będzie Msza św. w naszym kościele, która rozpocznie się o godz. 10.00. Więcej informacji na plakatach i w internecie.

Nowennę przed uroczystością św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona Polski i naszego kościoła będziemy odmawiali codziennie począwszy od soboty, 9 września podczas Mszy o godz. 19.00.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby na spotkanie integracyjne do Domku DA.