XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 Listopada 2019

Od niedzieli do piątku włącznie o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

Wspólnota „Słowo Życia” zaprasza na comiesięczne spotkanie biblijne, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łazienna 22. Tym razem tematem rozważań będą słowa „Tęsknota niewolnika” (Wj 20, 3-6).

Diecezjalny Duszpasterz Ludzi Mediów zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych dziennikarzy i pracowników mediów, która zostanie odprawiona w naszym kościele we wtorek o godz. 19.00.

Msza św. w intencji zmarłych profesorów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zostanie odprawiona w środę o godz. 19.00. Po Mszy św. odbędzie się koncert Chóru Akademickiego UMK. Wstęp wolny, zapraszamy!

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00. Będziemy szczególnie modlić się w intencji pokoju na świecie.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” prowadzi nabór studentów do projektu wolontariatu „Zambia 2020”, którego zwieńczeniem będzie miesięczny wyjazd grupy 8 wolontariuszy do Zambii w sierpniu przyszłego roku. Ta grupa wspomoże budowę farmy w miejscowości Kasisi i będzie także pracowała wśród dzieci w domu dziecka. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i u o. Grzegorza Dobroczyńskiego sj.