XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 września 2019

Taca remontowo-inwestycyjna zebrana w ubiegłą niedzielę przyniosła kwotę 6651 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Nowennę przed przypadającą 18 września uroczystością św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona Polski, młodzieży i naszego kościoła będziemy odmawiali codziennie począwszy od poniedziałku podczas Mszy o godz. 19.00.

W najbliższą sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni.
W tym dniu włączymy się także w wielkie wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa i Tajemnicę Krzyża uczestnicząc w modlitewnym przeżyciu prawdy „POLSKA POD KRZYŻEM”. Będziemy prosić Pana Boga o wielki dar głębokiej wiary i odważne trwanie przy Jezusie Chrystusie i Jego Krzyżu.
Nabożeństwo animowane przez WŻCH rozpocznie się zatem w sobotę po Mszy św. o godz. 19.00 i trwać będzie do 21.15.

XXV Zjazd Absolwentów UMK „Jesienne powroty 2019” odbędzie się w sobotę, 14 września. Pierwszym punktem programu będzie Msza św. w naszym kościele, która rozpocznie się o godz. 10.00. Więcej informacji na plakatach i w internecie.

Duszpasterstwo Osób Pomagających Innym zaprasza raz w miesiącu na spotkania w gronie psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, pedagogów i pracowników socjalnych. Podczas tych spotkań staramy się dzielić wiedzą, doświadczeniami i także pogłębiać swoją wiarę. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: o. Zbigniew Leczkowski sj – [email protected]