XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 sierpnia 2019

Msza św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 17.00. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Wpisując się w trwający „Bella Skyway Festival” zapraszamy jeszcze dzisiaj na kolejną „Noc u Ducha” czyli czas modlitwy i refleksji wraz z Nocą Konfesjonałów, która odbędzie się w godz. 21.30 – 24.00.

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej obchodzimy w poniedziałek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego zapraszamy na Mszę św. w intencji młodzieży, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty, która zostanie odprawiona w naszym kościele w niedzielę, 1 września o godz. 17.00 przez ks. bpa Józefa Szamockiego.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!