XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 CZERWCA 2021

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 CZERWCA 2021

Eucharystię w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie odprawimy dzisiaj o godz. 10.00. Po Mszy św. zapraszamy na spotykanie do Domku DA.

Nabożeństwa czerwcowe odbywają się codziennie o godz. 18.30.

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – patrona bazyliki katedralnej i Miasta Torunia przypada w czwartek. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona w Katedrze Świętych Janów o godz. 18.00.

Msza św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w piątek o godz. 15.30. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Kolejna „Noc u Ducha” czyli czas refleksji i modlitwy połączony z „Nocą Konfesjonałów” odbędzie się w sobotę w godz. 20.00 – 23.00 w naszym kościele. W programie: muzyka i śpiew, Adoracja NS, słuchanie Słowa Bożego, czas modlitwy i ciszy oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów na wyjazd w Tatry w dniach 6-14 września – okolice Zakopanego. Koszt całego pobytu – noclegi wraz z wyżywieniem to 360 zł. Informacje i zapisy u duszpasterzy akademickich.