X NIEDZIELA ZWYKŁA - 6 CZERWCA 2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 CZERWCA 2021

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy będzie miała miejsce w kościele w czwartek o godz. 19.45.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Msza św. w intencji Ojczyzny w 100. rocznicę poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z nabożeństwem wynagradzającym zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 19.00. Tego dnia nie będzie wyjątkowo Nabożeństwa Czerwcowego o godz. 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.

Msza święta w intencji toruńskiej Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego zostanie odprawiona w kościele w sobotę o godz. 12.00. W tym Roku Ignacjańskim zapraszamy wszystkich członków, sympatyków tej wspólnoty oraz osoby inspirujące się duchowością ignacjańską.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekolekcjach internetowych „Zanurz się w rzeczywistości wraz ze św. Ignacym”. Będzie można spotkać się w nich z wybranymi fragmentami z historii życia św. Ignacego w kontekście Ewangelii i osobistego doświadczenia. Zapisy do 12 czerwca i szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.

Przy naszym kościele proponujemy udział w dwu-weekendowym Kursie Przedmałżeńskim, który przygotowuje do życia sakramentalnego w małżeństwie. Zajęcia prowadzone są w formie konferencji, ćwiczeń, dialogu we dwoje oraz innych form wspierających głębsze poznanie siebie nawzajem i w relacji do Boga. Zapraszamy osoby przygotowujące się do małżeństwa, a więcej informacji na stronie internetowej i na plakacie.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów na wyjazd w Tatry w dniach 6-14 września – okolice Zakopanego. Cena za nocleg wraz z wyżywieniem to 360 zł. Informacje i zapisy u dusz-pasterzy akademickich.