VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 5 MAJA 2024

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 MAJA 2024

Przez cały maj o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej.

W czwartek, po wieczornej Mszy świętej, adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 21.00.

Kobiety należące do Instytutu Życia Konsekrowanego zapraszają dziewczęta i kobiety do 40 roku życia na spotkanie, które odbędzie się 11 maja o godz. 11.00 na Wydziale Teologicznym UMK przy ul. Gagarina 37. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą.

Jezuicki Dom Rekolekcyjny w Warszawie-Falenicy zaprasza na „Rekolekcje dla Seniorów” ( wiek powyżej 60 roku życia, ale też nieco młodsi) w dniach od 20 do 23 maja. W czasie rekolekcji: wspólna modlitwa, Msza Święta, rozmowy niedokończone, konferencje, możliwość spowiedzi i czas na spacer. Dane kontaktowe na plakacie w kruchcie i na stronie kościoła.

W następną niedzielę 12 maja  Msza Św., o godz. 12.00 w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie oraz spotkanie otwarte po Mszy świętej w Domku Akademickim.

Klub Inteligencji Katolickiej w Toruniu – we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego – zaprasza do obejrzenia wystawy „Polish Madman”, poświęconej życiu i działalności kard. Adama Kozłowieckiego SJ Ekspozycja prezentowana będzie w dniach 8 maja – 17 czerwca 2024 r. przed gmachem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Polecamy Państwa uwadze wyświetlane na ekranie w kruchcie kościoła plakaty zapraszające do udziału w pielgrzymkach do Egiptu i Medjugorie organizowanych w lipcu, sierpni i październiku tego roku. Opiekunem duchowym jest posługujący w naszym kościele – m.in. na niedzielnych Mszach o godz. 15.30 – ks. Dawid Wasilewski.