V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 28 KWIETNIA 2024

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 KWIETNIA 2024

Studenci z naszego DA, którzy w ubiegłą niedzielę zwrócili się do Państwa z prośbą o pomoc finansową na pokrycie kosztów wyjazdu na wolontariat misyjny do Peru, otrzymali od Państwa 5860 zł  i składają serdeczne podziękowania.

Przez cały maj o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci Matki Bożej.

W najbliższą sobotę, z racji I Soboty miesiąca,  Nabożeństwo Majowe będzie odprawione w ramach Pierwszosobotniego po Mszy świętej o godz. 9.00.

W czwartek, po wieczornej Mszy świętej, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

W najbliższy piątek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W naszym kościele porządek nabożeństw niedzielny, z wyjątkiem mszy świętej o godz. 12.00, która zostanie odprawiona na Rynku Starego Miasta.

Instytut Życia Konsekrowanego dla kobiet zaprasza dziewczęta i kobiety do 40 r.ż. na spotkanie z tym, co zawiera powołanie do życia konsekrowanego w świecie. Kobiety należące do Instytutu, które oddały niepodzielnie serce Jezusowi, a jednocześnie pozostają w świecie, by nieść Ewangelię tam, gdzie są, zapraszają 11 maja na Wydział Teologiczny Toruniu przy ul. Gagarina 37 o godz. 11.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą.

Jezuicki Dom Rekolekcyjny w Warszawie-Falenicy zaprasza na „Rekolekcje dla Seniorów” ( wiek powyżej 60 roku życia, ale też nieco młodsi) w dniach od 20 do 23 maja. W czasie rekolekcji: wspólna modlitwa, Msza Święta, rozmowy niedokończone, konferencje, możliwość spowiedzi i czas na spacer. Dane kontaktowe na plakacie w kruchcie i na stronie kościoła.