UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1 listopada 2017

Dzisiaj w Uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdą niedzielę.

W dniach 1-8 listopada osoby będące w stanie łaski uświęcającej i po przyjęciu komunii św. mogą uzyskać odpust zupełny dla dusz czyśćcowych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencji zmarłych oraz w intencjach Ojca Świętego. Zachęcamy do skorzystania z tego skarbca łask!

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tzw. Dzień Zaduszny obchodzimy jutro czyli w czwartek, 2 listopada. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni. Wszystkie Msze św. odprawiane tego dnia w naszym kościele będą ofiarowane za zmarłych polecanych naszym modlitwom w tegorocznych wypominkach.

Natomiast od piątku (3 listopada) do środy (8 listopada) o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

W zakrystii kościoła można jeszcze odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Toruńska Strefa Uwielbienia pod hasłem „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” (1P 1, 16) rozpocznie się w sobotę, o godz. 16.00 w naszym kościele. Więcej informacji na plakatach i w internecie.