UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP - 15 SIERPNIA 2021

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – 15 SIERPNIA 2021

Kolejna „Noc u Ducha” czyli czas refleksji i modlitwy połączony z „Nocą Konfesjonałów” odbędzie się w najbliższą sobotę w godz. 20.00 – 24.00 w naszym kościele. W programie: muzyka i śpiew, Adoracja NS, słuchanie Słowa Bożego, czas modlitwy i ciszy oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza studentów na wyjazd w Tatry w dniach 6-14 września. Cena za ośmiodniowy pobyt wraz z noclegami i wyżywieniem to 360 zł. Więcej informacji na plakacie i u duszpasterzy akademickich.

Kościół Akademicki jest podczas trwającego obecnie Roku Ignacjańskiego świątynią jubileuszową, którą pobożnie nawiedzając można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!