ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO- 2 LUTEGO 2020

 

Dzisiaj w Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkie zakonnicach, zakonnikach i osobach należących do instytutów świeckich.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środy o godz. 19.00.

Wspólnota Ruchu Czystych Serc zaprasza na cotygodniowe spotkanie, którego temat brzmi „Rozmowy o wierze – moje świadectwo wiary”. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w kościele w czwartek o godz. 19.00, a później spotykamy się w Domku DA. Zapraszamy każdego kto wiekiem sięga przedziału od 18 do 35 lat!

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Na naszej stronie internetowej (torun.jezuici.pl) w zakładece „Msze św. i spowiedź” można znaleźć informacje dotyczące aktualnego rozkładu Mszy św. i dyżurów spowiedzi poszczególnych kapłanów.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić doświadczenie Boga i nauczyć się medytacji św. Ignacego do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które rozpoczną się w czwartek, 5 marca i potrwają cztery tygodnie. Więcej informacji na plakatach i na naszej stronie internetowej.

Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza studentów na „Odpoczynek ze Studnią” czyli wyjazd integracyjno-formacyjny na ferie do Przeczna pod Toruniem, który odbędzie się w dniach 17-20 lutego. Więcej informacji na plakatach i u duszpasterzy.