Projekt Zambia Toruń - Edycja 2023

Projekt Zambia Toruń – Edycja 2023

Klub Inteligencji Katolickiej w Toruniu i Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” rozpoczynają rekrutację do Projektu Zambia Toruń, którego celem jest praca wolontariacka na rzecz misji w Zambii. Poszukujemy 7 wolontariuszy, którzy w sierpniu 2023 roku udadzą się do misyjnej wioski Kasisi, by pomóc w rozwoju farmy oraz wspomóc wychowawców lokalnego sierocińca.

Projekt Zambia to nie tylko wyjazd do Afryki, ale przede wszystkim wielomiesięczne przygotowania w Polsce. To formacja w duchu ignacjańskim. To fundraising. To odpowiedzialność. Krótko mówiąc: Projekt Zambia to głoszenie Chrystusa!

Szukamy Osób, które mocą Bożą stworzą zgrany zespół. Ekipę, która będzie sobie ufała, i która będzie siebie wspierała w każdych warunkach.

W najbliższą niedzielę 6 listopada 2022 r. dowiesz się więcej. Przyjdź do domku Duszpasterstwa Akademickiego „Studnia” o godz. 20.00. Jeśli poczujesz w swoim sercu pragnienie misyjne, wypełnij kwestionariusz: [wersja pdf, wersja docx] i prześlij duszpasterzowi akademickiemu, o. Michałowi Kłosińskiemu SJ na adres: [email protected]

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 16 listopada 2022 r. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami.

Projekt Zambia Toruń (Fb)