NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 11 KWIETNIA 2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11 KWIETNIA 2021

Od poniedziałku wracamy do zwyczajnego rytmu spowiedzi. W dni powszednie spowiadamy w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30. Natomiast w niedziele spowiedź odbywa się kilka minut przed i podczas Mszy św.

Eucharystię w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie odprawimy w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.

Przy naszym kościele proponujemy udział w dwu-weekendowym Kursie Przedmałżeńskim, który przygotowuje do życia sakramentalnego w małżeństwie. Zajęcia prowadzone są w formie konferencji, ćwiczeń, dialogu we dwoje oraz innych form wspierających głębsze pozna-nie siebie nawzajem i w relacji do Boga. Zapraszamy osoby przygotowujące się do małżeństwa, a więcej informacji na stronie internetowej i plakatach.

Książki zatytułowane: „Krótka historia jezuitów” i „Jezuici od Vaticanum II do papieża Franciszka” oraz nowy numer kwartalnika poświęconego duchowości ignacjańskiej „MANREZA” – można nabyć w księgarence przy naszym kościele. Zachęcamy do lektury.

Ofiary zbierany do skarbony przy głównym wyjściu z kościoła zostaną przekazane na cele dobroczynne wspierając działalność Caritas naszej diecezji.