NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO - 8 STYCZNIA 2023

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8 STYCZNIA 2023

W czwartek, po Mszy świętej wieczornej, Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Zapraszamy na nabożeństwa o godz. 18.00: w poniedziałek do Ducha Świętego, w środę do św. Józefa, w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

Rozpoczęliśmy w naszym kościele zbiórkę tzw. „prezentów nietrafionych”, czyli naszym zdaniem nieudanych, chybionych i nieprzydatnych. Celem zbiórki jest Toruński Kiermasz Różności, którego cele są charytatywne. Inicjatorką jest radna Bydgoskiego Pani Małgorzata Kałdowska. Pierwszy kiermasz planowany jest w marcu.

Jednocześnie rozpoczynamy zbiórkę metalowych puszek po konserwach, które posłużą do produkcji świec dla żołnierzy ukraińskich, jak również zapałek i zapalniczek. Nietrafione prezenty i puszki można przynosić do zakrystii w okolicach nabożeństw.

W następną niedzielę 15 stycznia o godz. 10.00 kolejna Msza Św. w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie oraz spotkanie otwarte w Domku Akademickim po Mszy świętej.

Klub Inteligencji Katolickiej w Toruniu zaprasza na comiesięczną Mszę św. , która będzie sprawowana w najbliższą środę 11 stycznia 2023 r. o godz. 17.00 w Centrum Dialogu Społecznego w Toruniu, ul. Łazienna 22. Bezpośrednio po Eucharystii ks. bp Józef Szamocki wygłosi referat o pracy misyjnej w Zambii. Zapraszamy do udziału.