III NIEDZIELA ZWYKŁA - "SŁOWA BOŻEGO" - 21 STYCZNIA 2024

III NIEDZIELA ZWYKŁA – „SŁOWA BOŻEGO” – 21 STYCZNIA 2024

Bardzo dziękujemy za hojność jaką Państwo okazali podczas ostatniej kwesty, która była przeznaczona dla chorej Oli.  Zebraliśmy 5420 zł. W imieniu Oli składamy serdeczne „Bóg zapłać”

W czwartek po wieczornej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego oraz Ojcowie Jezuici pracujący w Kościele Akademickim pw. Ducha Świętego zapraszają do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym pt. „Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam.” Rekolekcje potrwają od 20 lutego do 19 marca. Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na stronie naszego kościoła: www.torun.jezuici.pl/rekolekcje-w-zyciu-codziennym.

Dzisiaj po każdej mszy świętej Wolontariat jezuicki rozdaje z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka miłe upominki. Dlatego każdej babci i każdemu dziadkowi życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

Zbiórka nietrafionych prezentów trwa do końca stycznia. Można je nadal przynosić do zakrystii.

W kruchcie kościoła znajduje się specjalny pojemnik zawierający cytaty z Pisma Świętego. Ponieważ dzisiejsza niedziela jest Dniem Słowa Bożego, proponujemy, aby każdy, wychodząc z kościoła, „poczęstował” się Słowem Bożym i spędził z Nim dzisiaj 10 minut na osobności, traktując Je jako wyjątkowe Słowo Boga na dzisiaj.