IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 stycznia 2016

Święto Ofiarowania Pańskiego przypada we wtorek, 2 lutego. Msze św. będą odprawiane o godz.: 8.00, 9.00, 10.00, 15.30, 17.00 i 19.00.

We wtorek obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkie zakonnicach, zakonnikach i osobach należących do instytutów świeckich. A ofiary złożone tego dnia na tacę zostaną przeznaczone na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Grupa DROGA KONTEMPLACJI organizuje w sobotę dzień skupienia – w Oratorium pod Domem Zakonnym (wejście od strony zakrystii). Będziemy się modlić Modlitwą Jezusową od godziny 10 do 19. Centralnym punktem dnia będzie wspólna Eucharystia o godzinie 15. Wszystkich zainteresowanych praktyką modlitwy w ciszy serdecznie zapraszamy do wspólnego trwania przed Bogiem.

Koncert zatytułowany „Anna German dla misji w Kazachstanie” odbędzie się w sobotę o godz. 20.00 w naszym kościele. Pieśni z repertuaru Anny German będzie śpiewała Katarzyna Chęsy – misjonarka świecka z Kazachstanu. Wstęp wolny, zapraszamy.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę zobowiązań związanych z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Zapraszamy szczególnie studentów, doktorantów i pracowników akademickich do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które rozpoczną się w środę, 24 lutego i potrwają trzy tygodnie. Więcej informacji na plakatach i na naszej stronie internetowej.