ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 15 maja 2016

Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego obchodzimy święto patronalne naszego kościoła. Uroczysta Msza św. odpustowa zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 12.00. Zapraszamy do świętowania razem z nami.

Ofiary zbierane do puszek w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na akcję ewangelizacyjną „Jezualia” związaną z tegorocznymi Juwenaliami wyniosły 1207 zł. Bóg zapłać” za to wsparcie!

„Marsz dla Życia i Rodziny” rozpocznie się dzisiaj Mszą św. o godz. 12.30 w Katedrze toruńskiej. A około godz. 14.00 przejdziemy w radosnym marszu przez centrum miasta.

Tradycyjne nabożeństwa majowe odprawiamy każdego dnia o godz. 18.30. Zapraszamy!

Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży z Gimnazjum i Liceum Akademickiego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 15.30 przez ks. bpa Józefa Szamockiego. Zapraszamy do modlitwy w intencji tej młodzieży.

Trzydniowe rekolekcje o ojcostwie zatytułowane „Ojcostwo Boga i nasze miłosierdzie w codzienności” odbędą się od czwartku do soboty podczas Eucharystii o godz. 19.00. Nauki rekolekcyjne będzie głosił o. Józef Augustyn – jezuita, wykładowca akademicki, pisarz i rekolekcjonista.

Medytacja ignacjańska prowadzona przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego odbędzie się w naszym kościele w sobotę o godz. 20.00.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Ogłoszenie kogoś z wolontariuszy o zbiórce na Stowarzyszenie „Wędka”