XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 października 2019

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka na tacę przeznaczona na potrzeby misji katolickich prowadzonych przez jezuitów przyniosła kwotę 7985 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Nabożeństwa Różańcowe odbywają się codziennie do czwartku włącznie o godz. 18.30.

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. Po Eucharystii zapraszamy mężczyzn na spotkanie do Domku DA.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w piątek, 1 listopada. Tego dnia w naszym kościele niedzielny porządek Mszy św. Z racji uroczystości nie będzie nabożeństwa z pierwszego piątku miesiąca i nie obowiązuje post piątkowy.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tzw. Dzień Zaduszny przypada w sobotę, 2 listopada. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdy dzień powszedni. Wszystkie Msze św. odprawiane tego dnia w naszym kościele będą ofiarowane za zmarłych polecanych naszym modlitwom w tegorocznych wypominkach. Z racji tego wspomnienia nie będzie nabożeństwa z pierwszej soboty miesiąca.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła, dzięki któremu odnawiamy obecnie stacje drogi krzyżowe Bóg zapłać za każde wsparcie!

Od niedzieli (3 listopada) do piątku (8 listopada) o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach. A w zakrystii kościoła można jeszcze odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.