XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 października 2018

Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały miesiąc październik o godz. 18.30. Natomiast dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na koncert wokalno-organowy, w którym wystąpią: Anna Łęcka – sopran i Marcin Łęcki – organy. Program koncertu będzie się składał z pieśni ku czci Matki Bożej.

Dzisiaj podczas Mszy o godz. 19.00 rozpoczynamy „Rekolekcje na dobry początek”, na które zapraszamy szczególnie studentów rozpoczynających nowy rok akademicki. Rekolekcje poprowadzi ks. Michał Misiak – streetworker z Łodzi i potrwają one do środy włącznie zawsze o godz. 19.00.

Msza św. inaugurująca nowy Rok Akademicki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika zostanie odprawiona w czwartek, o godz. 19.00. Tej Eucharystii będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. bp Wiesław Śmigiel. Wcześniej o godz. 18.15 studenci poprowadzą różaniec w intencji ludzi i spraw naszego uniwersytetu. Zapraszamy szczególnie studentów, wykładowców, pracowników akademickich i wszystkich absolwentów UMK.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00. Będziemy szczególnie modlić się za studentów za wstawiennictwem św. Stanisław Kostki.

Strefa Chwały ze św. Stanisławem Kostką odbędzie się w sobotę w Toruniu. W programie między innymi ewangelizacja, konferencja, uwielbienie i Eucharystia w naszym kościele. Szczegóły na plakatach i w internecie.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby do Domku DA na spotkanie otwarte grupy „Powołani do małżeństwa”.

Z okazji Dnia Papieskiego zapraszamy środowisko akademickie na film „APARTAMENT”, który ukazuje nieznane fakty z życia prywatnego Świętego Jana Pawła II. Projekcja odbędzie się w Domku DA w poniedziałek, 15 października o godz. 19.00. Po filmie zapraszamy na spotkanie z twórcami.

Pierwsze spotkanie otwarte z nowego cyklu „Dialogi na rynku” zatytułowane „Po co Kościół?” odbędzie się w piątek, 19 października o godz. 20.00 i gościem specjalnym będzie Ks. Bp Wiesław Śmigiel. Zapraszamy szczególnie osoby poszukujące, wątpiące i wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę. Pytania dotyczące tematu tego spotkania prosimy przesyłać na adres toruńskich jezuitów: [email protected]

W zakrystii kościoła można już odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.

Koordynatorzy:
Spotkania:
Miejsce spotkań: