XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 września 2015

Wystawę poświęconą Ojcu Św. Janowi Pawłowi II i zatytułowaną „Całkowicie w Bożych rękach” można oglądać w naszym kościele. Autorami prac plastycznych (grafika, malarstwo, malowane tkaniny) są dorosłe osoby z niepełnosprawnością, uczestnicy zajęć w Pracowni Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy Szuman.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 17.00. Po Eucharystii spotkanie zapoznawcze dla osób, które modlą się o współmałżonka dla siebie w Domku Akademickim. Wejście z drugiej strony Kościoła, zapraszamy.

W czwartek, 1 października, rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które w naszym kościele będą odprawiane przez cały miesiąc o godz. 18.30.

Msza św. w intencji zdrowia Darcy’ego Warda – australijskiego żużlowca, który w sierpniu uległ poważnemu wypadkowi, zostanie odprawiona w czwartek o godz. 19.00. Po Eucharystii koncert zagra zespół rockowy „Pancerne Ryby” ze Stowarzyszenia ProMisja.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną prze-znaczone na spłatę zobowiązań związanych z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę!