XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 września 2015

Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu obchodzimy dzisiaj w Polsce. Papież Franciszek w orędziu na ten dzień ukazuje rodzinę jako punkt odniesienia, gdzie uczymy się komunikowania. Zachęcamy do modlitwy o dobrą komunikację w rodzinach oraz za wszystkie osoby pracujące w mediach.

Wystawę poświęconą Ojcu Św. Janowi Pawłowi II będzie można oglądać od piątku w naszym kościele. Autorami prac plastycznych (grafika, malarstwo, malowane tkaniny) są dorosłe osoby z niepełnosprawnością, uczestnicy zajęć w Pracowni Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych Katolickie-go Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy Szuman.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańską, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w naszym kościele.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. mapa online 17.00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie do Domku DA.

Osoby przygotowujące się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa zachęcamy do skorzystania z Weekendowego Kursu Przedmałżeńskiego, który jest prowadzony przy naszym kościele. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie Kościoła Akademickiego.