XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 30 LIPCA 2023

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 LIPCA 2023

Jutro w naszym kościele będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Ignacego Loyoli, założyciela Zakonu Jezuitów. Porządek nabożeństw jak w dzień powszedni. Informujemy, że udziela się odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami ( spowiedź – jeśli potrzebna, Komunia Święta, i modlitwa w intencji Ojca Świętego) wiernemu, który pobożnie nawiedzi nasz kościół w dniu uroczystości i odmówi w nim Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Zwykłe warunki można wypełnić na szereg dni przed lub po Uroczystości. Jednak Komunię Świętą wypada przyjąć w dniu nawiedzenia kościoła.

W czwartek, po wieczornej Mszy świętej, Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota Miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek po Mszy świętej o godz. 9.00. Nabożeństwo Pierwszosobotnie do Niepokalanego Serca Maryi, z zatrzymaniem się na dłużej w jednej z Tajemnic Różańca, w sobotę po Mszy Świętej o godz. 9.00. Bardzo zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek i Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę.

Od 4 do 8 sierpnia w naszym Kościele i Domku DA zapraszamy na spotkania z jezuitą ze Sri Lanki o. Chrisem Rajendramem. certyfikowanym trenerem Porozumienia Bez Przemocy. Szczegółowy program spotkań na plakacie i na naszej stronie.

Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce plastikowych nakrętek na nowy wózek inwalidzki dla Oli, która choruje na wodogłowie pokrwotoczne czterokomorowe, porażenie czterokończynowe wiotkie i inne dolegliwości. Wkrótce pojawią się specjalne pojemniki, a póki co, prosimy przynosić nakrętki do zakrystii.