V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 LUTY 2024

Wyjątkowo w poniedziałek 05.02 nie będzie spotkania Wolontariatu jezuickiego. Na kolejne spotkanie zapraszamy 12.02. O godzinie 20:00.

W czwartek po wieczornej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00

Grupa Liturgicznej Służby Ołtarza przy naszym kościele spotyka się w najbliższy czwartek (8 lutego) o godzi. 18.00 w domku DA. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, studentów i nie tylko, mężczyzn i nie tylko, zainteresowane liturgią i pragnące służyć do mszy św., nawet jeśli do tej pory nie miały takiego doświadczenia.

W następną niedzielę 11 lutego o godz. 12.00 kolejna Msza Św., w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie oraz spotkanie otwarte  w Domku Akademickim po Mszy .

Podobnie jak w roku ubiegłym, Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Toruniu wraz z jezuitami pracującymi w Kościele Ducha Świętego, organizuje Rekolekcje w Życiu Codziennym, na które serdecznie zapraszamy. Rekolekcje noszą tytuł: „Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam.” Rekolekcje potrwają cztery tygodnie. Rozpoczną się 20 lutego (wtorek) a zakończą się 19 marca (wtorek). Więcej informacji łącznie z formularzem zgłoszeniowym znajdziemy na stronie internetowej kościoła, pod hasłem Rekolekcje w Życiu Codziennym.

Zapraszamy na nabożeństwa o godz. 18.00:
W poniedziałek do Ducha Świętego.
W środę do św. Józefa.
W piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W sobotę do Niepokalanego Serca Matki Bożej.