UROCZYSTOŚĆ NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY - 27 CZERWCA 2021

UROCZYSTOŚĆ NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – 27 CZERWCA 2021

Przeprowadzony w ubiegłą niedzielę kiermasz „Ceramika dla Kasisi” wspierający „Projekt Zambia 2021” przyniósł kwotę 5363 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Nabożeństwa czerwcowe odbywają się do środy, 30 czerwca codziennie o godz. 18.30.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przypada we wtorek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdy dzień powszedni.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą tradycyjnie odprawione po Mszy o godz. 9.00. W piątek o godz. 19.00 będziemy sprawować także Eucharystię w sprawach polecanych Bogu w Kaplicy Adoracji i pozo-stawionych w skrzynce na intencje.

Za tydzień natomiast przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów na wyjazd w Tatry w dniach 6-14 września – okolice Zakopanego. Koszt całego pobytu – noclegi wraz z wyżywieniem to 360 zł. Informacje i zapisy u duszpasterzy akademickich.

Kościół Akademicki jest na czas trwania Roku Ignacjańskiego świątynią jubileuszową, którą pobożnie nawiedzając można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Szczegółowe informacje na ulotkach wyłożonych w przedsionku kościoła i dostępnych w zakrystii.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich tury-stów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!