IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 stycznia 2017

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka na Ruch Misyjny „Domy serca” przyniosła kwotę 3147 zł. Bóg zapłać za to wsparcie!

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 18.30 w Oratorium pod Domem Zakonnym. Wszystkich mężczyzn zapraszamy!

Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w czwartek, 2 lutego. Msze św. będą odprawiane o godz.: 8.00, 9.00, 10.00, 15.30, 17.00 i 19.00. Tego dnia obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkie zakonnicach, zakonnikach i osobach należących do instytutów świeckich. A ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę kredytu związanego z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc!

W zakrystii naszego kościoła można zamawiać jeszcze intencje Mszy św. na najbliższe tygodnie. Zachęcamy, aby powierzać Bogu w Eucharystii swoich bliskich i ważne sprawy codzienności.

Informacja kogoś z DA o kolejnym numerze „Podaj dalej”.