IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 14 MARCA 2021

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14 MARCA 2021

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny kościoła wyniosły 4585 zł. Bóg zapłać!

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.00.

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odbywa się w każdy piątek, również o godz. 18.00.

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Patrona Towarzystwa Jezusowego przypada w piątek. Tego dnia w naszym kościele porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni.

Pół-Ekstremalna Droga Krzyżowa dla studentów i nie tylko odbędzie się w sobotę 20 marca o godz. 11.00. Wyruszamy z pętli autobusowej na Wrzosach. Więcej informacji na plakacie i w internecie.

W przyszłą niedzielę, 21 marca rozpoczniemy Akademickie Rekolekcje Wielkopostne zatytułowane: „Tajemnica ostatnich słów”. Poprowadzi je o. Janusz Pyda OP – dominikanin, wykładowca, pisarz i duszpasterz akademicki. W niedzielę nauki rekolekcyjne głoszone będą podczas wszystkich Mszy św., a od poniedziałku do środy podczas Eucharystii o godz. 9.00, 15.30 i 19.00.

W księgarence przy kościele są do nabycia wielkanocne świece „Caritas”.