III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 18 KWIETNIA 2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 KWIETNIA 2021

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na cele dobroczynne wspierająca działalność Caritas przyniosła kwotę 1007 zł. Bóg zapłać za wsparcie!

Dzisiaj rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Celem tego wydarzenia jest odkrywa-nie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w naszym osobistym życiu.

Eucharystię w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie odprawimy dzisiaj o godz. 10.00.

Uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obchodzimy w piątek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

Mszę św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym odprawimy w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Książki zatytułowane: „Krótka historia jezuitów” i „Jezuici od Vaticanum II do papieża Franciszka” oraz nowy numer kwartalnika poświęconego duchowości ignacjańskiej „MANREZA” – można nabyć w księgarence przy naszym kościele. Zachęcamy do lektury.