III NIEDZIELA ADWENTU - 12 GRUDNIA 2021

III NIEDZIELA ADWENTU – 12 GRUDNIA 2021

Dzisiaj o godz. 10.00 zapraszamy na kolejną Mszę Św., w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie oraz na spotkanie integracyjne  po Mszy św. w Domku Akademickim.

W zeszłą niedzielę ofiary na potrzeby remontowe kościoła wyniosły 6000 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także za ofiary złożone podczas kwesty i kiermaszu misyjnego przeprowadzonego w zeszłą niedzielę przez Projekt Zambia Toruń. Dochód w wysokości 2851 zł będzie przeznaczony na misje prowadzone przez jezuitów w Zambii.

Proszę przyjąć także serdeczne podziękowania od dwóch rodzin wielodzietnych, które były adresatami tegorocznej „Szlachetnej Paczki” i od studentów, którzy przeprowadzili tę szlachetną akcję. Wszystkie  potrzeby zostały zrealizowane.

W czwartek, po Mszy świętej wieczornej, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.  Adoracja potrwa do godz. 21.00

W Adwencie zapraszamy na Mszę świętą Roratnią o godz. 7.00. Oprócz tego, codziennie, z wyjątkiem niedziel,  o godz. 18.00, zapraszamy na specjalne Nabożeństwo Adwentowe, podczas którego oddajemy cześć Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i razem z Nią przyzywamy Ducha Świętego. Podczas nabożeństwa : część Różańca, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Matki Bożej i Litania do Ducha Świętego.

Już dzisiaj informujemy, że w dniach 20, 21, 22, 23 grudnia będziemy spowiadać non stop od godz. 7.00 do 20.00. W Wigilię 24 grudnia spowiedź zakończy się o godz. 15.00.