II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 STYCZNIA 2020

Trwa obecnie Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który w tym roku jest obchodzony pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy” (por. Dz 28, 2). W ramach tego tygodnia odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00 „Ekumeniczny Wieczór Chwały” przygotowany przez wspólnotę „Słowo Życia”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Kolęda czyli Wizyta Duszpasterska w Domach Studenckich „Centrum” odbędzie się w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 20.00 według następującego porządku: poniedziałek – akademik nr 2 i 6, wtorek – akademik nr 1 i 3, środa – akademiki nr 3 i 5, czwartek – akademik nr 1 i 5, piątek – akademik nr 2 i 6. Zapisywać się można na portierni i bezpośrednio u duszpasterzy akademickich.

Pierwsze spotkanie Klubu Inteligencji Katolickiej dla osób w wieku 35- odbędzie się w środę o godz. 17.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łazienna 22. Spotkania zatytułowane „Czy Papież Franciszek zmienia nauczanie Kościoła?” poprowadzi O. Grzegorz Dobroczyński SJ. Zapraszamy!

Eucharystia w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w sobotę o godz. 15.30. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Ogłoszenie o kiermaszu wspierającym projekt „Zambia 2020”.