II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 28 LUTEGO 2021

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 LUTEGO 2021

Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitwy i Solidarności z misjonarzami przeżywany pod hasłem „Żyjmy Eucharystią”. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich misjonarzach, a ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła zostaną przeznaczone na misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odbywa się w każdy piątek, również o godz. 18.00.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środy o godz. 19.00.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańską, która rozpocznie się w piątek o godz. 19.45 w kościele.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Książka zatytułowana „Jezuici od Vaticanum II do papieża Franciszka. Epoka burzliwych procesów – wyzwanie dla Kościoła” jest do nabycia w księgarence przy naszym kościele. Do lektury zachęcamy szczególnie osoby zainteresowane najnowszą historią Kościoła i Jezuitów.