II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12 marca 2017

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Eucharystia dziękczynna z okazji jubileuszu 60-lecia Klubu Inteligencji Katolickiej w Toruniu zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 12.00 w naszym kościele. Eucharystii będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Bp Andrzej Suski.

Dzisiaj obchodzimy Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich misjonarzach, a ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła zostaną przeznaczone na misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na spłatę kredytu związanego z renowacją naszego kościoła wyniosły 6351 zł. Bóg zapłać” za każde wsparcie!

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A w każdy piątek, również o godz. 18.00, odbywa się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje dla mężczyzn zatytułowane „Braterstwo” odbędą się w naszym kościele od poniedziałku do środy o godz. 19.00. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Przemysław Męch – marianin.

Wieczór Chwały odbędzie się w piątek w naszym kościele. Msza św. z katechezą zostanie odprawiona o godz. 19.00, a po niej nastąpi czas Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy uwielbienia.