Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 GRUDNIA 2019

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła wyniosły 7091 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

 Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. A po Eucharystii grupa „Powołani do małżeństwa” zaprasza na spotkanie do Domku DA.

W dni powszednie Adwentu o godz. 7.00 odprawiane są Roraty. Studentów zapraszamy szczególnie w poniedziałki i piątki i w te dni po Roratach odbywa się także wspólne śniadanie.

Złożenie kwiatów przed tablicą przy naszym kościele upamiętniającą demonstracje z roku 1982 dokona się w nocy z 12/13 grudnia o godz. 24.00. Natomiast Msza św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar stanu wojennego zostanie odprawiona w piątek, 13 grudnia o godz. 19.00. Tego dnia o godz. 20.00 zapraszamy także na czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” i będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.

Akademickie Rekolekcje Adwentowe zatytułowane „Prorok jak ogień. Lekcje Eljasza.” rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, 15 grudnia i poprowadzi je Paweł Koniarek – dominikanin i duszpasterz akademicki. Więcej informacji na plakatach i w internecie, zapraszamy!

Organizujemy Wigilię dla osób samotnych, która odbędzie się we wtorek, 24 grudnia o godz. 15.30 w Domku DA przy naszym kościele. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii kościoła lub pod podanym na plakacie numerem telefonu. Termin zapisów upływa 19 grudnia. Prosimy również o pomoc osób, które przez przygotowanie czegoś, pomoc w trakcie wieczerzy lub jakąś ofiarę chciałyby wesprzeć to wydarzenie.

W księgarni przy naszym kościele są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas. Opłatki można również otrzymać w zakrystii.

Ogłoszenie wolontariusza o kweście na kościół w Tulczynie – Ukraina