II NIEDZIELA ADWENTU - 4 GRUDNIA 2022

II NIEDZIELA ADWENTU – 4 GRUDNIA 2022

Przez cały Adwent, od poniedziałku do soboty, zapraszamy na Mszę Świętą Roratnią o godz. 7.00, jak również na Nabożeństwo Adwentowe o godz. 18.00, w czasie którego z Maryją, Królową Adwentu, będziemy przygotowywać nasze serca na przychodzenie Pana. W najbliższy czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Porządek nabożeństw jak w dzień powszedni. O godz. 12.00 zapraszamy na nabożeństwo GODZINA ŁASKI. Po wieczornej Mszy Świętej, Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

Księgarnia „U Jezuitów” zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie autorskie z Małgorzatą Lis, znaną pisarką chrześcijańską, autorką powieści „Kocham Cię mimo wszystko”, „Namaluj mi anioła”. Spotkanie dzisiaj o godz. 19.00 w domku DA.

Natomiast 10 grudnia Księgarnia u Jezuitów i Związek Dużych Rodzin Trzy Plus, zapraszają wszystkich chętnych, zwłaszcza studentów i posiadaczy „karty dużej rodziny”, do wzięcia udziału w warsztatach o umiejętnym zarządzaniu czasem „Miej czas na przyjemności, czyli jak efektywnie realizować codzienne obowiązki.” W godz. od 12.00 do 14.00 spotkanie dla młodzieży. W godz. od 14.00 do 16.00 spotkanie dla dorosłych. Warsztaty poprowadzi autorka książek, certyfikowany trener biznesu, wykładowca akademicki Agnieszka Żarecka. Więcej szczegółów na Facebooku.

Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na comiesięczną Mszę św. klubową, która będzie sprawowana w naszym kościele w środę 7 grudnia 2022 r. o godz. 17.00.

Natomiast za tydzień, w niedzielę 11 grudnia 2022 r., po wszystkich Mszach świętych Klub Inteligencji Katolickiej oraz młodzi wolontariusze z „Projektu Zambia Toruń” będą kwestować na rzecz misji jezuickich w Zambii. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz Bożonarodzeniowy.  Polecamy tę szlachetną akcję Państwa hojności.

W następną niedzielę 11 grudnia o godz. 10.00 Msza Św., w intencji osób modlących się o współmałżonka dla siebie oraz spotkanie otwarte  w Domku Akademickim po Mszy świętej.

Na rekolekcje Adwentowe zapraszamy w dniach od 18 – 21 grudnia tego roku.

W zakrystii są już do nabycia Opłatki Wigilijne. Natomiast w księgarni można nabywać wigilijne Świece Caritas.