XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 listopada 2018

Zbiórka przeprowadzona w ubiegłą niedzielę w ramach „Kiermaszu Misyjnego” przyniosła kwotę 1650 zł. Bóg zapłać za to wsparcie projektu wolontariatu „Zambia 2019”.

Codziennie do czwartku włącznie o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza na ‚Kurs Inigo’, czyli serię siedmiu cotygodniowych spotkań z duchowości ignacjańskiej, na które składać się będzie konferencja, krótka medytacja oraz dzielenie w grupach. Pierwsze spotkanie już we wtorek o godz. 20.00 w Domku DA. Zapisy i informacje u duszpasterzy akademickich.

Msza św. intencji zmarłych profesorów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika zostanie odprawiona w środę o godz. 19.00. Podczas tej Eucharystii będziemy również powierzać Bogu zmarłych nauczycieli, uczniów i pracowników Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu. Po Mszy św. odbędzie się koncert Chóru Akademickiego UMK, szczegóły na plakatach.

Dni Modlitwy w intencji Ojczyzny będą miały miejsce w naszym kościele w dniach 9-11 listopada (piątek-niedziela). W piątek zapraszamy na Drogą Krzyżową ze świętymi i na czuwanie w duchu Taizé, w sobotę odbędzie się Wigilia Niepodległości, a w niedzielę Eucharystia w intencji Ojczyzny. Szczegóły na plakatach i w internecie.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby do Domku DA na spotkanie otwarte grupy „Powołani do małżeństwa”.

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej: „Ad maiora natus sum. Droga do świętości Stanisława Kostki SJ”, która odbędzie się we wtorek, 13 listopada o godz. 10.00 w Sali Audytoryjnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu przy ul. Gagarina 13. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa poświęcona temu Świętemu. Więcej informacji na plakatach.