XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 października 2018

Po Mszach świętych o godz. 10.30 i 12.00 wolontariusze przy wyjściach z kościoła będą rozprowadzać opaski odblaskowe. Jest to projekt pt. „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM” realizowany przez Caritas Polska wspólnie z policją drogową, celem zwiększania bezpieczeństwa dzieci, młodzieży i seniorów w ruchu drogowym. Przepisy nakazują używać elementów odblaskowych po zmroku w obszarach niezabudowanych, ale w okresie jesienno-zimowym wskazane jest to także w mieście.

Nabożeństwa Różańcowe odbywają się jeszcze codziennie do środy włącznie o godz. 18.30.

Spotkanie zatytułowane „Wczoraj i dziś” odbędzie się dzisiaj o godz. 17.30 w Domku DA. Gościem spotkania będzie pani dr Cecylia Iwaniszewska, pierwsza w historii UMK absolwentka astronomii, działaczka społeczna zaangażowana w wiele inicjatyw, osoba z niezwykłą wiedzą i pasją życia.

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w czwartek, 1 listopada. Tego dnia w naszym kościele obowiązuje niedzielny porządek Mszy św.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli tzw. Dzień Zaduszny przypada w piątek, 2 listopada. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdy dzień powszedni. Wszystkie Msze św. odprawiane tego dnia w naszym kościele będą ofiarowane za zmarłych polecanych naszym modlitwom w tegorocznych wypominkach. Z racji Dnia Zadusznych nie będzie nabożeństwa z pierwszego piątku miesiąca.

Od soboty (3 listopada) do czwartku (8 listopada) o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na wsparcie funduszu remontowo-inwestycyjnego. Dziękujemy za wszelką pomoc!

W zakrystii kościoła można jeszcze odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.

Ogłoszenie kogoś z wolontariuszy o kiermaszu misyjnym.