XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 października 2018

XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa” obchodzimy dzisiaj w Polsce. Z tej okazji odbywa się także coroczna zbiórka do puszek na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła przeznaczone będą na ten cel.

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła wyniosły 6130 zł. Bóg zapłać za wszelką pomoc.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby do Domku DA na spotkanie otwarte grupy „Powołani do małżeństwa”.

Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy przez cały miesiąc październik o godz. 18.30.

Z okazji Dnia Papieskiego zapraszamy środowisko akademickie na film „APARTAMENT”, który ukazuje nieznane fakty z życia prywatnego Świętego Jana Pawła II. Projekcja odbędzie się w Domku DA w poniedziałek o godz. 19.00. Po filmie zapraszamy na spotkanie z twórcami.

Pierwsze spotkanie otwarte z nowego cyklu „Dialogi na rynku” zatytułowane „Po co Kościół?” odbędzie się w piątek o godz. 20.00 i gościem specjalnym będzie Ks. Bp Wiesław Śmigiel. Zapraszamy szczególnie osoby poszukujące, wątpiące i wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę. Pytania, które będą wykorzystane podczas tego spotkania, prosimy przesyłać na adres toruńskich jezuitów: [email protected]

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.

W zakrystii kościoła można już odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.