XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 października 2019

Nabożeństwa Różańcowe odbywają się przez cały miesiąc październik o godz. 18.30.

Zapraszamy szczególnie studentów na „Rekolekcje na dobry początek”, które rozpoczną się dzisiaj podczas Mszy o godz. 19.00 i potrwają do środy włącznie zawsze o godz. 19.00. Szczegóły na plakatach i w internecie.

Kolejne „Spotkanie z Słowem” odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22. Tym razem temat brzmi „Tajemnica dziesięciu słów”. Zapraszamy!

Msza św. inaugurująca nowy Rok Akademicki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika zostanie odprawiona w czwartek, o godz. 19.00. Tej Eucharystii będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. bp Wiesław Śmigiel. Wcześniej o godz. 18.15 studenci poprowadzą różaniec w intencji ludzi i spraw naszego uniwersytetu. Zapraszamy szczególnie studentów, wykładowców, pracowników akademickich i wszystkich absolwentów UMK.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00.

Toruńska Strefa Uwielbienia zagości w sobotę o godz. 16.00 w naszym kościele. W planach: adoracja, uwielbienie, świadectwo, śpiewy, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i modlitwy wstawienniczej oraz o godz. 19.00 wspólna Eucharystia. Szczegóły na plakatach.

Przy naszym kościele powstaje nowy „Chór Kościoła Akademickiego”. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na czwartek, 17 października o godz. 18.00 w Domku DA. Zapraszamy nie tylko studentów.

Na naszej stronie internetowej (www.torun.jezuici.pl) w zakładce „Msze św. i spowiedź” można znaleźć informacje dotyczące aktualnego rozkładu Mszy św. i dyżurów spowiedzi poszczególnych kapłanów.

Przypominamy, że przy naszym kościele istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy: we wtorki w godz. 11-14 – Poradnictwo Psycho-logiczne, w czwartki w godz. 16-19 – Poradnictwo Rodzinne oraz we wtorki w godz. 17-19 – Pogotowie Duszpasterskie. Zapisy na te indywidualne i bezpłatne spotkania odbywają się w księgarence w kruchcie kościoła.

Ogłoszenie dotyczące kiermaszu misyjnego.