XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 września 2019

W odpowiedzi na pragnienie Papieża Franciszka i w poczuciu odpowiedzialności za misyjny wymiar Kościoła rozpoczynamy 1 października Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Kościół będzie przeżywał te dni w duchu refleksji, modlitwy i świętowania posługi misyjnej. W związku z tym czasem w przyszłą niedzielę, 6 października wolontariusze Projektu Zambia 2019 zorganizują przy naszym kościele kiermasz misyjny.

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” i rozpoczynająca nowy rok formacji zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. A po tej Eucharystii zapraszamy na spotkanie otwarte do Domku DA.

We wtorek, 1 października rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które w naszym kościele będą odprawiane przez cały miesiąc o godz. 18.30.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni zostaną odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Zapraszamy studentów na „Rekolekcje na dobry początek”, które rozpoczną się niedzielę, 6 października podczas Mszy o godz. 19.00 i po-trwają do środy włącznie. Rekolekcje poprowadzi O. Grzegorz Lojtek – jezuita i rekolekcjonista. A więcej szczegółów na plakatach i w internecie.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich studentów, wykładowców i pracowników akademickich, którzy rozpoczynają nowy rok studiów i pracy.