XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 września 2018

Nowennę przed przypadającą 18 września uroczystością św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona Polski, naszego kościoła i młodzieży będziemy odmawiali codziennie począwszy od dzisiejszej niedzieli podczas Mszy o godz. 19.00.

W najbliższy czwartek, 14 września, przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni.Tego dnia Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza na czuwanie i adorację Krzyża Świętego po Mszy o godz. 19.00.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańską, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.

Przy naszym kościele proponujemy udział w dwu-weekendowym Kursie Przedmałżeńskim, który przygotowuje do życia sakramentalnego w małżeństwie. Zajęcia prowadzone są dynamicznie, w formie konferencji, ćwiczeń, dialogu we dwoje oraz innych form wspierających głębsze poznanie siebie nawzajem i w relacji do Boga. Zapraszamy osoby przygotowujące się do małżeństwa, a więcej informacji na naszej stronie internetowej i na plakatach.