XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 SIERPNIA 2020

W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Nabożeństwa w te dni zostaną odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie. A od przyszłej niedzieli wracamy do odprawiania dodatkowej Mszy św. o godz. 15.30.

W naszym kościele jest udostępniona wystawa pt. „75 lat obecności jezuitów w Toruniu”. Została ona przygotowana we współpracy z Biblio-teką UMK w ramach obchodów 75-lecia nieprzerwanej obecności jezuitów w Toruniu. Zapraszamy do zobaczenia ważnych epizodów naszej najnowszej historii.

Do wspólnoty toruńskich jezuitów przybyli w ostatnim czasie ojcowie: Ryszard Matejuk i Wojciech Werner. Witamy ich w Toruniu i polecamy pamięci modlitewnej Was wszystkich!

Witamy także serdecznie w Kościele Akademickim turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!