XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 sierpnia 2019

Święto Przemienienia Pańskiego obchodzimy we wtorek, święto św. Teresy Benedykty, patronki Europy, obchodzimy w piątek, a święto św. Wawrzyńca przypada w sobotę.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środę o godz. 19.00.

Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza studentów do skorzystania z następujących propozycji wakacyjnych: po pierwsze tydzień w Tatrach (od 2 do 8 września), po drugie rekolekcje ignacjańskie tzw. Fundament (od 16 do 21 września), po trzecie wyjazd rekolekcyjno-integracyjny (od 27 do 29 września). Zapisy u duszpasterzy. Więcej in-formacji na plakacie.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!