XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 LIPCA 2020

Wspólnota „Góra Pokoju” działająca przy Duszpasterstwie Akademickim „STUDNIA” zaprasza na Wakacyjną Adorację Akademicką, która odbędzie się w środę o godz. 20.00 w naszym kościele.

Msza św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w sobotę o godz. 15.30. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

W naszym kościele jest udostępniona wystawa pt. „75 lat obecności jezuitów w Toruniu”. Została ona przygotowana we współpracy z Biblio-teką UMK w ramach obchodów 75-lecia nieprzerwanej obecności jezuitów w Toruniu. Zapraszamy do zobaczenia ważnych epizodów naszej najnowszej historii.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie. Wyjątkiem jest tylko odwołanie w lipcu i sierpniu dodatkowej Mszy św. w niedziele o godz. 15.30.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!