XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 sierpnia 2018

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na spłatę kredytu związanego z renowacją naszego kościoła wyniosły 6123 zł. Bóg zapłać za to wsparcie.

Czterdziesta Piesza Pielgrzymka Diecezji Toruńskiej wyruszyła już na Jasną Górę. Natomiast po Toruniu wędruje tradycyjnie tzw. Minipielgrzymka przeznaczona dla tych, którzy nie mogą się udać na Jasną Górę, ale pragną towarzyszyć pielgrzymom. W naszym kościele ta Minipielgrzymka zgromadzi się w poniedziałek o godz. 15.00. Organizatorzy zapraszają do udziału, więcej informacji w gablocie, a wszyscy pamiętajmy w modlitwie o naszych pielgrzymach.

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny obchodzimy w środę, 15 sierpnia. Jest to uroczystość nakazana i obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy św. W naszym kościele porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdą niedzielę.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!