XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 WRZEŚNIA 2020

Zbiórka na tacę w ubiegłą niedzielę przeznaczona na fundusz remonto-wo-inwestycyjny naszego kościoła przyniosła kwotę 6670 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. Po Mszy odbędzie się spotkanie w Domku DA.

Przypominamy, że od pierwszej niedzieli września wróciliśmy do regularnego odprawiania dodatkowej Mszy św. o godz. 15.30.

Nowennę przed uroczystością św. Stanisława Kostki, jezuity, patrona Polski, młodzieży i naszego kościoła odmawiamy do czwartku włącznie  podczas Mszy o godz. 19.00. A sama uroczystość św. Stanisława Kostki przypada w piątek. Tego dnia w naszym kościele będzie można będzie oddać cześć relikwiom naszego świętego patrona.

Wystawa pt. „75 lat obecności jezuitów w Toruniu” jest udostępniona w naszym kościele. Została ona przygotowana we współpracy z Biblioteką UMK w ramach obchodów 75-lecia nieprzerwanej obecności jezuitów w Toruniu. Zapraszamy do zobaczenia ważnych epizodów naszej najnowszej historii.

Automatyczne, bezdotykowe dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk zostały ustawione przy wejściach do kościoła. Ponadto w kruchcie kościoła przy kropielnicy znajduje się także automatyczny, bezdotykowy dystrybutor z wodą święconą. Zachęcamy do roztropnego korzystania!