XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 CZERWCA 2020

Taca remontowo-inwestycyjna zebrana w ubiegłą niedzielę przyniosła kwotę 6069 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Eucharystia w intencji osób modlących się o dobrego  współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30.

W czerwcu sprawujemy w niedziele dodatkową Mszę św. o godz. 15.30.

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy każdego dnia o godz. 18.30.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny z nabożeństwem wynagradzającym zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 19.00. Z tej racji tego dnia nie będzie wyjątkowo Nabożeństwa Czerwcowego o godz. 18.30. W tą uroczystość nie obowiązuje post piątkowy.

Medytacja Ignacjańska przygotowana przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego odbędzie się w sobotę, ok. godz. 19.45 w kościele.

W naszym kościele jest udostępniona wystawa pt. „75 lat obecności jezuitów w Toruniu”. Została ona przygotowana we współpracy z Biblio-teką UMK w ramach obchodów 75-lecia nieprzerwanej obecności jezuitów w Toruniu. Zachęcamy do zobaczenia ważnych epizodów naszej najnowszej historii.

W okresie wakacyjnym nastąpią zmiany we wspólnocie toruńskich jezuitów. Ojcowie Grzegorz Dobroczyński i Marek Stelmaszczuk zostali po-słani do innych miejsc i zadań. Dziękując Ojcom za ich obecność, posługę w Toruniu polecamy ich pamięci modlitewnej nas wszystkich.