Wniebowstąpienie Pańskie – 2 czerwca 2019

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do codziennie o godz. 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo tego dnia będzie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

W sobotę o godz. 11.00 w Katedrze św. Janów zostanie odprawiona Msza św. w 25-tą rocznicę święceń kapłańskich ks. bpa Wiesława Śmigla.

Ignacjańskie czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego zatytułowane „Duch Święty nauczy Was wszystkiego” odbędzie się w naszym kościele w sobotę o godz. 20.00. Wszystkich zapraszamy!

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego czyli odpust w naszym kościele. Uroczysta Msza odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00. Tego dnia przy naszym kościele będzie się także odbywał kiermasz na misję w Zambii.

Także w przyszłą niedzielę w godzinach 11.00 – 17.00 lekarze z Collegium Medicum UMK oferować będą przy naszym kościele bezpłatne badania analizatorem składu ciała. Daje to informację o własnym wieku metabolicznym, stanie organizmu oraz wskazuje jak poprawić samopoczucie i utrzymywać wagę ciała. Badanie trwa ok. 30 minut. Zapisy na konkretne godziny w kiosku w przedsionku kościoła. Po badaniu będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na cele misji w Zambii.

„Marsz dla Życia i Rodziny” rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 12.30 w Katedrze św. Janów. Natomiast o godz. 14.00 marsz wyruszy z Rynku Staromiejskiego i przejdzie ulicami Starego Miasta.